| | | | |                
     


В генераторі ескадрилій ви можете створити їх випадково або вручну. Також ви можете розпочати побудову вручну та завершити його випадково. Вільний режим також доступний, якщо поставити галочку "ВІЛЬНИЙ", що дозволяє не обмежувати свої творіння. Вибір "Режим гри" застосовується для встановлення особливих правил для ескадрилій для турнірів, на зразок Стандартних або Епічних.

>> squadrons generator


Кампанія перекладу: Мета кампанії полягає в тому, щоб знайти помічників, готових перевести генератор ескадрильї Fab'а на інші мови.

Велика подяка за вклад : Furio Caimano (IT), Heinz & wolftech (DE), Toudi (PL), Jorge (ES), João H. (pt-BR), Erny (UA), RudeGnappo (IT)

The Fab's fleet generator !Цей сайт не схвалений Lucasfilm Ltd. чи Fantasy Flight Games і призначений тільки для розваг. Офіційний сайт Star Wars можна знайти за посиланням www.starwars.com. Офіційний сайт Fantasy Flight Games можна знайти за посиланням www.fantasyflightgames.com. Star Wars, логотип Star Wars, всі імена і зображення персонажів Star Wars, техніки, а також будь-які інші елементи пов'язані зі Star Wars  є зареєстрованими товарними знаками та/або власністю Lucasfilm Ltd., або їх відповідних осіб за товарні знаки і авторські права.
Confidentiality policy.